Sprzątanie jachtów

Kompleksowe sprzątanie jachtów

Posiadanie własnego jachtu to prestiż oraz prawdziwa przyjemność, ale także duża odpowiedzialność. W naszej firmie rozumiemy, że zachowanie każdego pomieszczenia w całkowitej czystości nie jest łatwym zadaniem i wymaga wiele wysiłku. Aby nasi klienci mogli zupełnie swobodnie i w każdej chwili udać się na niezapomniany rejs, oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, Dzięki nam czystość jachtu pozostanie nienaruszona, a właściciel swojej luksusowej łodzi będzie miał pewność, że jest ona doskonale przygotowana na nowy sezon lub dokładnie posprzątana po jego zakończeniu. Zespół naszych fachowców utrzyma każdy jacht w idealnej kondycji. Miejsce, do którego na wypoczynek udaje się cała rodzina oraz przyjaciele powinno być schludne, bezpieczne, a także wolne od nieestetycznych zabrudzeń. Gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję w tym zakresie.

Jak wygląda sprzątanie jachtów?

Zakres oferowanych przez naszą firmę usług jest w pełni dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. W naszej bogatej ofercie znajduje się:

  • sprzątanie jachtu przed sezonem, w trakcie oraz po jego zakończeniu,
  • mycie i konserwacja kadłuba,
  • odkurzanie i mycie pomieszczeń wewnątrz jachtu,
  • czyszczenie materacy, wykładzin i tapicerek,
  • opróżnianie i napełnianie zbiorników wody,
  • mycie elementów drewnianych,
  • czyszczenie burt,
  • drobne naprawy,
  • czyszczenie punktów sanitarnych.

Z naszych profesjonalnych i kompleksowych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym z nich. Działamy sprawnie, rzetelnie, dokładnie i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Sprzątanie jachtów – czy warto?

Nasza firma potrafi przywrócić czystość i blask każdej powierzchni oraz pomieszczeniu na jachcie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, niezawodnych i specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących. Zespół naszych wykwalifikowanych pracowników dociera do nawet trudno dostępnych miejsc i radzi sobie z każdymi zabrudzeniami. Gwarantujemy wysoką jakość, indywidualne podejście do klienta oraz sprawną realizację zlecenia. Oferujemy dogodną drogę kontaktu oraz uczciwe ustalanie warunków współpracy, korzystnych dla obu stron. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą szeroką ofertą.